Krzysztof Kozber to producent i promotor muzyki elektronicznej, edytor dźwięku, masteringowiec, wieloletni dj i poszukiwacz czarnych krążków. Oryginalnie bydgoszczanin, od 12 lat na stałe mieszkający w Londynie.

W metropolii Kozber działa na wielu płaszczyznach muzycznej sceny,współkieruje wytwórnią Little Beat Different oraz Play !T Loud. Krzysztof współtworzy również dwa muzyczne projekty Regular Customer oraz Bonasforsa, nad którymi aktualnie intensywnie pracuje przygotowując nowy album oraz EP. Jednak Kozber to głównie didżej z ponad 18-letnim stażem regularnie miksujący czarne krążki w Londynie. Prowadzi comiesięczne audycje w Netil Radio oraz regularnie odwiedza Polskę i Berlin.


Ogromna wielokulturowość stolicy Anglii powiększyła muzyczne horyzonty Krzysztofa. Oprócz współczesnych brzmień ze świata house i techno Kozber nieustannie poszukuje nieznanych krążków z zakamarków całego świata, co skutkuje sporą kolekcją muzyki etnicznej, rdzennej, głównie afrykańskiej czy bliskiego wschodu. To unikatowe, często pojedyncze egzemplarze, nagrywane ze starych taśm czy prosto z terenów plemiennych. W tym roku Krzysztof na Ethniesy do Bydgoszczy przywiezie sporą dawkę tanecznych, energetycznych odmian afro beat, afro funk/soul, afrocuban/disco, które zakręci z czarnych płyt na after party w Szpuli.