Duet rodowitych bydgoskich dj-ów, podczas Afterparty w Mózgu zaprezentuje nam wachlarz, różnorodnych dźwięków.

DJ Kozber

Wywodzący się z parkietów nielegalnych imprez z lat 90 – tych, Krzysztof Kozber od ponad 20 lat nieustannie tworzy elektronicznie dźwięki.  Gra m.in.  Techno, House, Acid Breaks i Leftfield. Aktualnie razem z Rico z duetu Bonasfora, pracuje nad nowym projektem pt. Regular Customer.

Od przeprowadzki do Londynu, ponad 11 lat temu, angażuje się w różnego rodzaju projekty. Dotychczas grał na takich wydarzeniach jak: Fabric, Egg, Fire & Lightbox, Vibe Bar, Cafe 1001, 93 Feet East, Magic Roundabout, Bedroom Bar, Vortex, Bar 512, Dalston Roof Top i Brixton Beach. Ponadto Kozbera można posłuchać co tydzień w londyńskim Mangle E8, a co miesiąc  w klubie jazzowym Cat and Mutton oraz Vortex Jazz Club.  

Oprócz tego Kozber, współkieruje wytwórniami płytowymi pn. Play it Loud Records, która wyspecjalizowała się w Lo-Fi  House i Techno wyłącznie na winylach oraz Little Beat Different Records, która przywraca do życia reedycje wschodnioeuropejskich rarytasów z gatunku funku i soul.

Dodatkowo Kozber prowadzi Mastering Service Sirius Studios oraz raz w miesiącu można go usłyszeć w Netli Radio, gdzie prowadzi swój autorski program pn. Fear of Music.

Miraż

Rodowity bydgoszczanin, na co dzień związany ze sceną poznańską; współtwórca cyklu Fatamorgana, skupionego na organicznych brzmieniach i transowej rytmice.