Tradycyjnie, na ethniesowych afterach zagra dla was DJ Kozber.

Dj Kozber aka Regular Customer wywodzi się z parkietów nielegalnych imprez lat ‘90. Od ponad 20 lat nieustannie kręci czarnymi winylami oraz tworzy elektroniczne dźwięki we własnym @Siriustudio. Po przeprowadzce do Londynu od ponad 14 lat udziela się w przeróżnych projektach takich jak Bonasforsa, solowym Regular Customer oraz współpracuje z wytwórniami LBDsound, Play it Loud.

Ponadto Kozbera można posłuchać na żywo w comiesięcznej audycji „Fear of Music„ londyńskiego radia Netil oraz regularnie w takich miejscach jak Lockside Camden, Vortex jazz club , Brew club, Cat& Mutton oraz innych miejscówkach rozsianych po wschodnim Londynie.

Po 2 letniej przerwie Kozber zawita na 9. Ethniesach z torbą pełną muzyki przywiezionej z podróży do Tajlandii.  Zakręcone dźwięki  z Paradise Bangkok oraz Disco Molam zabiorą nas w etniczną podróż po świecie, lecąc dalej usłyszymy brzmienia z bliskiego wschodu, dalej masę rytmów z różnych zakątków Afryki poprzez kraje karaibskie wracając do folkowo-etnicznej Europy.. stylowo wszystko obrane w funky, disco boogie, afro beat oraz rdzenne rytmy.. do zobaczenia w Bydgoszczy!

No items found.